KOOLITUS SINU ETTEVÕTTELE

Eesmärk

Paraneb töötaja tähelepanu ja toimetulek stressi ja ärevusega.  Areneb kehateadlikkus ning keha ergonoomiline ja ökonoomne kasutamine.

Kestus

Vastavalt kokkuleppele

Grupi suurus

Vastavalt kokkuleppele

KOOLITUSE SISU

Lühike sissejuhatav loeng : “Mis on Alexanderi Tehnika?”     

Praktilises osas õpetan läbi lihtsate tegevuste ja liikumiste, kuidas kasutada  Alexanderi tehnika põhimõisteid inhibitsioon ja suunamine. Lisaks verbaalsele juhendamisele kasutan ka õrna käelist juhendamist, mida võiks pidada Alexanderi tehnika "kaubamärgiks."

Inhibitsioon tähendab hetkelist peatumist enne tegutsema hakkamist, mis annab võimaluse märgata harjumuspärast reaktsiooni. Seeläbi on võimalik tavapäraseks saanud harjumustest loobuda ja luua uued mõtte-ja liikumismustrid.

Suund on verbaalne või visuaalne juhtmõte konkreetsele kehaosale, mille eesmärgiks on luua kehas hea joondatus, avatus ja kerguse tunne. Kui meie keha on vaba ja tasakaalus, siis on ka mõtted selgemad ning emotsioonide regulatsioon hõlpsam.

Aktiivse puhkeasendi praktika rahustab närvisüsteemi ning aitab lihaspingetel vabaneda. See on lihtne harjutus, mida saab kogu meeskonnaga igapäevaselt kontoris praktiseerida. 20 minutit päevas aitab teha nii kehale kui vaimule taaskäivituse, et tunda end oma kehas hästi, olla rahulik, värske ning fokusseeritud.


KÜSI HINNAPAKKUMIST!

Email again: