INDIVIDUAALTUNNID

 45 min  45 €

TUNNI SISU

Esimeses tunnis soovin teada, mis teeb Sulle muret. Tihti on selleks näiteks ärevus, stress, lihaspinged, vigastused vms. Seejärel avan lühidalt, kuidas Alexanderi tehnika neile probleemidele läheneb ning kuidas saan mina sind Alexanderi tehnika õpetajana toetada ja aidata.

Tundides õpetan läbi lihtsate tegevuste ja liikumiste, kuidas kasutada  Alexanderi tehnika põhimõisteid inhibitsioon ja suunamine. Lisaks verbaalsele juhendamisele kasutan ka õrna käelist juhendamist, mida võiks pidada Alexanderi tehnika "kaubamärgiks."

Inhibitsioon tähendab hetkelist peatumist enne tegutsema hakkamist, mis annab võimaluse märgata harjumuspärast reaktsiooni. Seeläbi on võimalik tavapäraseks saanud harjumustest loobuda ja luua uued mõtte-ja liikumismustrid.

Suund on verbaalne või visuaalne juhtmõte konkreetsele kehaosale, mille eesmärgiks on luua kehas hea joondatus, avatus ja kerguse tunne. Kui meie keha on vaba ja tasakaalus, siis on ka mõtted selgemad ning emotsioonide regulatsioon hõlpsam.

Soovitan võtta vähemalt 10 tundi järjestikulistel nädalatel. Sellise intervalliga on võimalik hakata märkama ning seejärel ümber kujundama kahjulikke mõtte-ja kehakasutuse mustreid, mis on mitmete probleemide tekkepõhjusteks.


BRONEERI TUND SIIT


NB!
Pane selga mugavad ja soojad riided.