Tere, mina olen Hanna-Liis. 


Olen tähelepanelik kehakuulaja. Usun, et teadlik muutus ja teekond enese potentsiaalini hõlmab nii eneseaktsepteerimist, sügavamat kontakti oma kehaga kui ka tarka ning sihikindlat tegutsemist mõttemustrite ja emotsionaalsete reageeringute muutmisel.

Alexanderi tehnika kui 3D teadveloleku õpetajana aitan Sul tulla paremini toime probleemidega, mis muudavad su elu ebamugavaks ja takistavad sinu potentsiaali täielikku avaldumist - ärevuse, stressi, kaela-, õlavöötme ja seljavaluga, kehaliste pingetega ja kroonilise valuga. 

Kas Alexanderi tehnika saab Sind aidata? Vajuta siia!


BRONEERI TUND


Olen läbinud 1600 tunni pikkuse Alexanderi tehnika õpetajakoolituse (2016-2019 ) ning oman rahvusvahelist STAT diplomit (Society of Teachers of the the Alexander Technique). Õppisin Alexanderi tehnikat nii Eestis (Alexanderi Tehnika Instituut) kui Londonis (London Centre for Alexander Technique and Training). 2018 käisin end täiendamas Itaalias. 2017. lõpetasin Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia pärimusmuusika eriala.

Olen koolitanud Tartu Ülikooli, Räpina Aianduskooli, Nõo Muusikakooli, Karl Rammi nimeline Sindi Muusikakooli ja Tallinna Tondi kooli kollektiive ja teinud koostööd Tallinna Rahvaülikooliga ning Viljandi Pärimusmuusika Aida August Pulsti õpistuga.

Loe rohkem Alexanderi tehnika kogemuskoolitusest meeskondadele siit!


TELLI KOOLITUS